Aksienionek Szymon photographer
photo by Dominika Rutkowska

„Wędruję tylko po ścieżkach, obdarzonych sercem,
po ścieżkach, które mogą mieć serce.
Po nich wędruję,
bo przemierzyć je do końca
to jedyne wyzwanie warte podjęcia.
Oto którędy wędruję i patrzę,
patrzę z zapartym tchem.”
― Carlos Castaneda, Nauki Don Juana

Szymon Aksienionek – Fotograf

Fotografuję ponad 20 lat. Reportaż fotograficzny jest częścią mnie. Wkładam całe moje serce w to co robię, inaczej nie potrafię. Całkowicie zanurzam się w wydarzeniu, które fotografuję, nie ingerując w jego bieg. Jestem czujnym obserwatorem. Płynę na fali emocji i uczuć, bez zatrzymywania się ani na chwilę, by złapać w kadrze momenty warte zapamiętania. Na moich zdjęciach pokazuję piękno ludzi zaangażowanych w to, co kochają – sport, muzykę, pasje, uczucia, miłość.

 

Moja miłość do fotografii idzie w parze z pasją do pomagania ludziom i dzielenia się wiedzą. W firmie Medikon Polska jestem ekspertem ds. druku cyfrowego i zarządzania barwą. Jestem też wykładowcą w Warszawskiej Szkole Fotografii i Grafiki Projektowej oraz oficjalnym fotografem Fundacji WOŚP i Przystanku Woodstock.

 

Realizuję zlecenia fotograficzne na terenie całej Polski i zagranicą. Jeśli szukasz fotografa na ślub, koncert, zawody sportowe, event, imprezę firmową czy wydarzenie kulturalne i podobają Ci się moje zdjęcia – napisz do mnie.